Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Hasta Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini hasta görmek ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, yaptığı işlerin içine sineceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, geleceğe dair planlar yapacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini hasta görmek karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına alamettir.

Rüya tabiri lugatına göre herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, yaptığı işlerin içine sineceğine, hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğine ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağı ticari itibarın artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini hasta görmek ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, esenleyeceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, hayırlı işlere girileceğine, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini hasta görmek dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine, başarılarını arttıracağına, geleceğe dair planlar yapacağına, hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada birini hasta görmek aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments