Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini öpmek ekmeğinin bereketleneceğine, zevki sefa içinde olacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, zorlukların ve çilelerin azalacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini öpmek rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, ekmeğinin bereketleneceğine, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına alamettir.

Rüya yorumu lugatına göre çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, zevki sefa içinde olacağına, tüm dileklerin tutacağına, vereceği önemli bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına, girilecek bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini öpmek bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, zorlukların ve çilelerin azalacağına, gelirinin kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına yorulur.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini öpmek mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, şifa ve ilaç bulacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, canını dişine katacağına, işinin yoluna gireceğine, bereket ve mutluluk elde edeceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, yaşamına kolaylık geleceğine işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments