Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birinin Araması

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin araması işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, keyifli günler geçireceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin araması azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, kendisini destekleyen kişiler sayesinde huzur bulacağına, geçmişte uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine delalet eder.

Yorumcuya göre kötü günlerin biteceğine, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, keyifli günler geçireceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, yeni bir iş bulacağına, umutlarının çoğalacağına delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin araması kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, çok güzel günler göreceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir hobinin iş olarak benimseneceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin araması kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, işsiz ise iş bulacağına, zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre refah düzeyinin yükseleceğine, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, dertlerin son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada görmediğin birinin araması el birliği ile maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, yalan söylemeyeceğine, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments