Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birinin Elini Tutmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini tutmak fakir çocukları giydireceğine, borçların biteceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini tutmak uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, fakir çocukları giydireceğine, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, borçların biteceğine, ağız tadını yerine getirecek ve arkadaşlar arasında büyük bir sevince sebep olacak bir işe evet denileceğine, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini tutmak kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, mesleğinde ileri gideceğine, rızkın daim ve hayırlı olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, gönlünce harcama yapmasına, hayırlı olayların yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini tutmak bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına, arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre kısmetlerinin bollaşacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada tutmak güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, beklenen mirasın alınacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, sıkı çalışmalarının karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments