Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birinin Eve Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin eve gelmesi kişinin yüzünün artık güleceğine, işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına, hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için gelirinin bir kısmını harcayacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin eve gelmesi kişinin yüzünün artık güleceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, hiç riske girmeyeceğine, yakın bir tanıdıkla olan geçmişteki tatsız konuların unutulacağına işarettir.

Rüya tabiri lugatına göre evlatlarını dini kavramlarla büyüteceğine, hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, eline daha fazla gelir geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin eve gelmesi dualarının karşılık bulacağına, hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre kafa dinleyeceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine, kendini dinine daha fazla vereceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rütbesinin yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin eve gelmesi hayatına keyif geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için gelirinin bir kısmını harcayacağına, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin eve gelmesi sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kız çocuğunun olacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, işlerin yoluna gideceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments