Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birinin Geldiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini görmek çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini görmek ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, ailesinin tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, güçlükle elde edilecek başarıya, etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına delalet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini görmek hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, destekçilerinden alınan yardımların onun için güç olacağına ve zorlukları aşmada büyük faydasının dokunacağına, huzursuzlukların sona ereceğine, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini görmek içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, sağlığının iyileşeceğine, ekonomik durumunun düzeleceğine, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, işlerini ve yaşamını verdiği yerinde kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada birinin geldiğini görmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, üst makamlara çıkacağına, aile içinde de bereketin artacağına, en iyi işlerde çalışacağına, sağlığına zeval gelmeyeceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments