Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birinin Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin gelmesi bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin gelmesi sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, boş işlerle vakit kaybetmeyeceğine, yapacağı projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin gelmesi huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına, daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine alamettir.

Yorumcuya göre iş yaşamında söz sahibi olacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin gelmesi çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına, eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, her anlamda şifa bulmaya, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin gelmesi yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, herkes tarafından bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments