Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Biriyle Buluşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle buluşmak anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, borçlarının ödeneceğine, fakir fukaraya yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle buluşmak yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre çok daha büyük işlere gireceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, kazançlı adımlar atılacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle buluşmak evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, bir kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, rahat bir hayata adım atacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, işlerinin bir düzene oturacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, yaşamın kolaylaşacağına, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle buluşmak destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, çok hayır duası alacağına, borçlarının ödeneceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına rivayet eder.

Rüya alimlerine göre fakir fukaraya yardım edeceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle buluşmak sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, geçim derdinin son bulacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, ekmeğinin verimli olacağına, yeniden can bulacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments