Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Biriyle Karşılaşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle karşılaşmak işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle karşılaşmak işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, sorunların sona ereceğine, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, hasretlerin biteceğine, ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre uzun bir süre boyunca mutluluk duyulacağına, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, yarınların çok iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle karşılaşmak sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, ağız tadının yerine geleceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, sahip olacağı malın fazlalığına, herkesin takdirinin toplanacağına delalettir.

Rüya tabircisine göre mutlu ve huzurlu biri olacağına, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, kazancını artıracağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle karşılaşmak faydalı şeyler yapacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, maceralara atılacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle karşılaşmak uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, kötülüklerden uzaklaşacağına, kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, büyük bir tasarruf sağlanacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments