Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Biriyle Öpüşmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle öpüşmek sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle öpüşmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, helal lokma yiyeceğine, güzel günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, önündeki engellerin ortadan kaybolacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle öpüşmek boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, büyük bir karar verileceğine, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyanın anlamına göre hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, alınan bazı haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, sorunlarından kurtulacağına, başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle öpüşmek yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre keyifli olacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, hayallerini süsleyen bir kişi ile evleneceğine, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, arzuların yerine geleceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada görmediğin biriyle öpüşmek sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments