Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Biriyle Sevgili Olmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle sevgili olmak yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destek göreceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, karısı ile arasının çok iyi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle sevgili olmak büyük miktarda para kazanılacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, sadece kendisini düşünmeyip çevresindeki muhtaç kimselere de yardımda bulunacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabircisine göre uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, sorunlarını gidereceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle sevgili olmak ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destek göreceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle sevgili olmak daha çok kazanmaya başlayacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sahibi olacağına, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, karısı ile arasının çok iyi olacağına, rahat erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada görmediğin biriyle sevgili olmak maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments