Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Biriyle Tartışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle tartışmak kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, küslüklerin biteceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle tartışmak akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle tartışmak sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, sevdiklerine hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumlarına göre yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, küslüklerin biteceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle tartışmak başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, güzel bir ilişki kuracağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre yeni projelerin ve planların tutacağına, dünya hayatından yana razı geleceğine, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, manevi anlamda huzur içinde olacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle tartışmak üzerindeki yükten kurtulacağına, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments