Rüyada Uzun Zamandır Konuşmadığın Arkadaşınla Konuşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın arkadaşınla konuşmak candan sevilen bir kişi olunacağına, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, hayırlı bir haber alınacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, büyük sorunların çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın arkadaşınla konuşmak sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda kendini çok mutlu hissedeceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, candan sevilen bir kişi olunacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, yeni bir ortama gireceğine, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına alamet eder.

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın arkadaşınla konuşmak işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine delalet eder.

Rüya alimlerine göre hayırlı bir haber alınacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine alamet eder.

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın arkadaşınla konuşmak tatil ya da dünya turuna çıkacağına, sorunların teker teker aşılacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine işarettir.

Rüya tabir edenlere göre çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine, pes etmeden çalışacağına ve bundan ötürü rakiplerine büyük bir ders vereceğine, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, işi bilen insanlardan fikir alması sayesinde en doğru kararı vereceğine işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada konuşmadığın arkadaşınla konuşmak uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments