Rüyada Uzun Zamandır Konuşmadığın Biri İle Konuşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın biri ile konuşmak bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın biri ile konuşmak bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işinde başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, esenlik bulup, mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, sevdiklerinin başarıları ile gururlanacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, büyük bir servete kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın biri ile konuşmak yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, şen kahkahalar atacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uzun zamandır konuşmadığın biri ile konuşmak her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, istediği evde oturacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, sıkıntısının biteceğine, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüya manasına göre işlerin daha iyi bir hal alacağına, çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada konuşmadığın biri ile konuşmak sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, daima afiyette olacağına işaret eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments