Rüyada Yabancı Bir Kadının Evine Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada yabancı bir kadının evine gelmesi nasibin de kısmetlerin de artacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yabancı bir kadının evine gelmesi nasibin de kısmetlerin de artacağına, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine delalet eder.

Rüya alimlerine göre hastalıkların yakınına uğramayacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, kendisini üzen konuların kapanacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yabancı bir kadının evine gelmesi geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, kendi geleceğine yön vereceğine, işinde çok ilerleyeceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre zenginliğe, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, çareye ve çözüme ulaşacağına, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine delalettir.

Rüyada yabancı bir kadının evine gelmesi sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına yorulur.

Ulemaya göre kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada bir kadının evine gelmesi bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, daha güzel bir hayata sahip olacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına tabir olunur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments