Rüyada Yabancı Devlet Başkanını Misafir Etmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yabancı devlet başkanını misafir etmek hayal edilen her şeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, dünyasının iyileşmesine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yabancı devlet başkanını misafir etmek rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, hayal edilen her şeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, daha çok kazanacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yabancı devlet başkanını misafir etmek maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, kişinin muradına ereceğine, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine, bilmediği duyguları tadacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Tabirciye göre ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, çok sevilip sayılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yabancı devlet başkanını misafir etmek bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına, dünyasının iyileşmesine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, uzun soluklu ve mutlu bir ilişkiye başlanacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada devlet başkanını misafir etmek kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, kazancının garanti ve sabit olacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kaybedilen mal ve mülkün telafi edileceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments