Rüyada Yabancı Devlet Başkanıyla Konuşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada yabancı devlet başkanıyla konuşmak aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, gönlünce yiyip içeceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yabancı devlet başkanıyla konuşmak aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamettir.

Rüya tabirlerine göre atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, gönlünce yiyip içeceğine, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı devlet başkanıyla konuşmak işte yeni denemelerde bulunacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, borç ödemeye alamet etmektedir.

Rüyada yabancı devlet başkanıyla konuşmak yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, kendisini huzurlu hissedeceğine, malının artmasını sağlayacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, hayırlı bir iş için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, ettikleri duanın kabul olacağına, herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada devlet başkanıyla konuşmak yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, yeni kapılar açılacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına delalet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments