Rüyada Yabancı Dil Öğrenmeye Çalışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada yabancı dil öğrenmeye çalışmak yaşam enerjisini geri kazanacağına, kırılan kalbin onarılacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, güzel ve mutlu günler görüleceğine, atılan adımların son derece isabetli ve doğru olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yabancı dil öğrenmeye çalışmak yaşam enerjisini geri kazanacağına, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre büyük bir zenginlik kazanılacağına, içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, kırılan kalbin onarılacağına, çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yabancı dil öğrenmeye çalışmak ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, mutluluk ve huzur bulacağına, iş ve ev değişikliğine gidileceğine, yaşamındaki gelişmelerin olumlu olacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre işlerinde berekete kavuşacağına, iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, şansın ve bahtın açılacağına, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada yabancı dil öğrenmeye çalışmak işlerini zahmetsizce bitireceğine, çok güzel işlere gireceğine, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, güzel ve mutlu günler görüleceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre atılan adımların son derece isabetli ve doğru olacağına, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada çalışmak güzel ve doğru işler yapacağına, çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, herhangi bir sorun yaşamadan kötü bir durumdan kurtulacağına, kısmetlerinin açılacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına işarettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Amine

Rüyam da abim bana Fransızca dil öğren diyordu ve bnde bir deste a 4 kağıdı aldım ders çalışmak için bunun tabiri nedir acaba