Rüyada Yakın Arkadaşının Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yakın arkadaşının hamile olduğunu öğrenmek evliyseniz eşle iyi geçime, hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yakın arkadaşının hamile olduğunu öğrenmek çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, istediği gibi yaşayacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yakın arkadaşının hamile olduğunu öğrenmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına alamettir.

Rüya yorumu lugatına göre kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yakın arkadaşının hamile olduğunu öğrenmek toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, can sıkıntısının geçeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, sırtından terler akıtarak kazanç sağlayacağına ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada yakın arkadaşının hamile olduğunu görmek az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, bereket ve huzur geleceğine, her zaman sosyal biri olacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, evde bayram havası eseceğine işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments