Rüyada Yakın Arkadaşının Sevgilisini Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yakın arkadaşının sevgilisini öpmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yakın arkadaşının sevgilisini öpmek kısmetinin artacağına, kul hakkına girmeyeceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, sorunların yakında son bulacağına yorulur.

Rüyada yakın arkadaşının sevgilisini öpmek çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, çözüm bulmak için fikir danışacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, maddi çıkmazların biteceğine rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, daha fazla gelire kavuşacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yakın arkadaşının sevgilisini öpmek rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, mallarının artacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, aile içinde saadetinin artacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada yakın arkadaşının sevgilisini görmek karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, üzerine aldığı bir görevde yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, takdir toplayacak işler yapacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına tabir olunur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments