Rüyada Yapmak

Rüyanın Özeti

Rüyada yapmak hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, işlerinin yoluna gireceğine, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yapmak hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, hanesine güneş doğacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, huzur içinde yaşayacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine delalet eder.

Rüyada yapmak işlerinin yoluna gireceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına rivayet eder.

Yorumcuya göre duygusal olarak kendisini kötü hisseden bir arkadaşının yarasını saracağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına alamet eder.

Rüyada yapmak yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, malının eksilmeyeceğine, kendisine yardımları dokunan birinin mutlu edileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına, eşinden fayda göreceğine, iş hayatında çok büyük bir yardım alacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şahika

Mrb rüyamda uzun süredir görüşmediğim kuzenim ve normalde iki çocuğum var bir kızım ve bir oğlum ama kızımla beraber iki katlı bir otobüse biniyorum,bir yere yolculuk yapıyorum ve bu arada da devamlı koltuk seçmeye çalışıyorum kızımla rahat bir şekilde yolculuk yapmak için,sonunda bir yere oturuyoruz kızımla yan yana olacak şekilde ve yolculuk yapmaya başlıyoruz(kuzenimde(bayan adı sevda)otobüste ama ben kızımla Yanyana olacak şekilde oturdum) böyle uyandım Rüyamı tabir edersenizÇOKsevinirim

Şahika

İyilikle ve güzellikle gerçekleşir inşallah rüyam çok teşekkür ederim 💐

Semra

Mrb ruyada misafirler var ben önce sütlaç yapıyorum ama sütlaç olmuyor anem diyor pilav yap pilav yapma çalışıyorum pilav çok oluyor Bi laba yaptım Bi kuru yaptın sonunda kimse görmeden çöpe döküyorum bisürü piriç heryer piriç dökülüyor annemde gelip görüyor

Reyyan

Mrb ben rüyanda ammcamın eşi ile beraber misafir ağırlıycaktım ona kuru fasulyeyi verdim yapması için dışarda kazan’da yapıcaktı sonrada pirinç pilavı yapıcaktı bende içerdeydim ve önlem amaçlı az pirinç yaptım misafirler geldi baktım daha ortada yemek yok pirinci mi karıştırmak istedim amcamın kızları gelip pişmiş pirince çiğ pirinç ekledi daha güzel olur dediler ben çok şaşırdım bişey demeden dışarı gittim yengeme baktım kuru fasulyeyi yapmış ama pirinci yapmamıştı ben hemen koyuldum

Celal

Ruyada iki kişi arasındaki ev pazarligina dahil oldum. Sen kaça alırsın sen kaça satarsın arada emlakci gibi oldum. Ikiside tanıdıkti yalnız evi satan kişiyi net hatırlıyorum.

Blues

Rüyamda bir yerde yemek yerken iki erkek yanımıza geliyor ve bizi fotoğraf çekebilir misiniz diye soruyor sonra ben çekiyorum. Aradan biraz zaman geçiyor onlardan birisi benimle evlilik görüşmesi yapmak istiyor ben düşünüyorum sonra tamam diyorum. Çalıştığı için tek yaşıyormuş tam anlayamasam da sanırım biz evleniyoruz ve evine gidiyoruz. Sonra bı gün onla otururken böyle rüyada o anı görüyorum. Duvarda seccade asılı temiz ferah ve sobalı bir ev. Bu adamı tanımıyorum ve de gerçek hayatta bekarım

Fezile

Rüyamda sahte bir nisan olur sonra nişanlım gerçek sevgilisi teşekkür ederek yüzüğü bana veriyor yüzük yabancı demir para oluyor

Fatos

Rüyada bekar olan görümcemin çamuru yoğurup tandır yaptığını gördüm. Bu ne anlama geliyor acaba