Rüyada Yaşlı Bir Kadının Hamile Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olması rakiplerini yeneceğine, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olması daha fazla başarı kazanılacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, rakiplerini yeneceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, darlığa düşmeyeceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre hayatının neşe dolacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, düzenli bir işe girileceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, işlerinin çok iyi gideceğine yorulur.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olması büyük bir ortaklığa gireceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, yeni bir semte taşınılacağına, ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olması ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, sevgisinin artacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, gülüp eğleneceğine, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, büyük bir yükten kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada bir kadının hamile olması elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments