Rüyada Yeni Bir Üniversiteye Gitmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yeni bir üniversiteye gitmek gitmediği yerlere gideceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yeni bir üniversiteye gitmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz diken kişilerle dişe diş savaşacağına, hanesindeki bolluğun sürekli olacağına, gitmediği yerlere gideceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına yorulur.

Rüya lugatına göre çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, özel hayatında yakaladığı istikrar ve başarıyı iş hayatında da devam ettireceğine, çevresinde sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada yeni bir üniversiteye gitmek aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, yakın çevresine fikir danışacağına, büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni bir üniversiteye gitmek ferahlık veren sözler duymaya, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, sorunlarını aşacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, hoşluklarla karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre hayırlı zamanlar geçireceğine, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada gitmek iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, güzel günlerinin yakın zamanda kapısını çalacağına, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine delalet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments