Rüyada Yeşil Çimen Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yeşil çimen görmek mal ve mülk sahibi olunacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, her nimetin lezzetine varacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yeşil çimen görmek büyük zararlardan kurtulacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre sevinç gözyaşları döküleceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, evdeki huzurlu ortamın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine delalettir.

Rüyada yeşil çimen görmek işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, geleceğinin güzel olacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre her nimetin lezzetine varacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, güzel günler yaşayacağına, endişelerin son bulacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil çimen görmek daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, güzelliklere rast gelineceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, geçimin kolaylaşacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, hayatında sevindirici gelişmelerin olacağına rivayet eder.

Rüyada çimen görmek vereceği yerinde kararların hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, hem dini hemde dünyevi meselelerde kendini geliştireceğine, umutlarının yarım kalmayacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına, yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Kısa yeşil çimen gördüm.. Çimenler sanki yeni i büyüyor gibi kısaydı. Taze canlı ve çok sıktı.

Semih

Teşekkür ederim

Ekin

Merhaba, rüyamda çimen üstünde beyaz çarşaf seriliydi , açıklarsanız sevinirim 🙏

Semih

Bu gece rüyamda geniş çimenlik bir akan gördüm. Çimenler yeni kesilmişti. Düz Çimenlerin bir tarafında futbol sahası kadar bir alanda Çimenler öyle ekilmişki futbol sahası büyüklüğünde bir alanda çimlerden desen oluşturulmuş. Düz çimenlik alanın yanında görsel bir güzellik vardı. Bütün bu çayırlık alanı hafifçe yüksek bir yerden seyrediyordum

Semih

Teşekkür ederim👌🙏