Rüyada Yeşil Ve Kırmızı Elma Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada yeşil ve kırmızı elma almak hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, başlayacağı bir işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, zenginliği bulacağına işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yeşil ve kırmızı elma almak evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, hayatının kolaylaşacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil ve kırmızı elma almak uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüya sözlüğüne göre yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına işarettir.

Rüyada yeşil ve kırmızı elma almak kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, başlayacağı bir işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, alacağı başarılarla daha da hırslanacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, çıkmaza düştüğü bir konuda destek için ailesiyle konuşacağına, içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, zenginliği bulacağına, işlerinin hafifleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada yeşil ve kırmızı elma görmek kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, kazancın günden güne artacağına, kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, sevdiklerinin kıymetini bileceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments