Rüyada Yılan Balığından Korkmak

Rüyanın Özeti

Rüyada yılan balığından korkmak bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, kötü halin son bulacağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, enerjisini de, sermayesini de helal yollarda kullanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yılan balığından korkmak uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, heyecan dolu günler yaşayacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, sevinçli bir haber alınacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, her anlamda şifa bulmaya, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, kötü halin son bulacağına, istediği gibi yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yılan balığından korkmak hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, borçlarının ödeneceğine, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılan balığından korkmak hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, sevinçli haberler alınacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, büyük başarılar kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, enerjisini de, sermayesini de helal yollarda kullanacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, işlerin canlanacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada korkmak atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, emrinde insan çalıştıracağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Simge

Rüyamda oğlum ve eski eşim yatakta uzanıyorken eski eşiminde yanında suyun içerisinde yılanbaşlı bi balık var fakat bu hayvan hem yeşil renkte hemde sümüklü böceğe de benziyor(30cm kadar) hayvan sudan çıkarken eski eşim yılanın ağzına parmağını sokarak suya geri ittiriyor.Ben çok korkuyorum oğluma zarar vericek diye.. 5-6 sefer öyle yaparak en sonunda bırakıyor ve sudan çıkıyor.Oğluma zarar vermesin diye hemen üzerine beyaz bir gömlek atıyorum ve o sırada oğlum kalkıp yanıma geliyor. Uyanıyorum

Zeynep

Rüyamda eve kocaman bir yılan balıgı aldıgımızı gördüm balık cok hareket ettigi için korktum kesemedim kardeslerimde yanımdaydı babama haber vermek üçin gittim ve onlarıda cagırdım ama daha sonra karnını yararak içini temizleyebildim anlamını merak ediyorum

Özlem

Slmlar. Rüyamda eve meze olarak aldığım yılan balığının yavaş yavaş canlandığını gördüm. Balık çok büyüktü bazı yerlerı kesikti genede o haliyle canlanıyordu. Kendimizi korkudan odaya kapattık. Hayrolsun

merve

rüyamda su birikintisinin icinde yılan balığının saklandıgını farkediyorum daha sonra oda benı farkedıyor ve kovalamaya başlıyor cocuklarımı ve benı kovalıyor cok korkuyoruz evin icine giriyor bı oday
a kapatıp kacıyoruz