Rüyada Yılan Görmek Ve Isırmak

Rüyanın Özeti

Rüyada yılan görmek ve ısırmak şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, ideallerine kavuşacağına, iş güç sahibi olacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yılan görmek ve ısırmak kötülüğe uğramadan yaşayacağına, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre ideallerine kavuşacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sorunlarına çözümler bulacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada yılan görmek ve ısırmak iş güç sahibi olacağına, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine işaret eder.

Rüya anlamına göre kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, kötü günlerinin unutulacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, şöhret ve itibar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılan görmek ve ısırmak sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine delalettir.

Ulemaya göre daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada ısırmak olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments