Rüyada Yüksek Bir Yerden Atladığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, düştüğü zor durumdan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, yeni alanlara yöneleceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yapılan işte türlü zorlukların kolayca üstesinden gelineceğine tabir olunur.

Rüya sözlüğüne göre yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına yorulur.

Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, kendini destekleyen kişilere değer vereceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine işarettir.

Rüyanın manasına göre geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, yaşadığı sıkıntıları unutacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, üzüntülerin sevince döneceğine yorumlanır.

Rüyada bir yerden atladığını görmek bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments