Rüyada Yüksek Bir Yerden Korktuğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yüksek bir yerden korktuğunu görmek mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, ekmek ve dünya malı alacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yüksek bir yerden korktuğunu görmek sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, kırmak ve üzmek istemediği kişilerle arasında olan tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek bir yerden korktuğunu görmek üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına işaret eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, aile içi huzur açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine delalettir.

Rüyada yüksek bir yerden korktuğunu görmek kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, ekmek ve dünya malı alacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, başarıyı yakalamak için imkânları zorlayacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada korktuğunu görmek alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına, birçok ortaklık kurulacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments