Rüyada Yüzünü Görmediğin Biriyle Nişanlanmak

Rüyanın Özeti

Rüyada yüzünü görmediğin biriyle nişanlanmak iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, kazancının hiç eksilmeyeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, planlı ve programlı davranacağına, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yüzünü görmediğin biriyle nişanlanmak yeni hobiler edinileceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, sorunların üstesinden geleceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüya sözlüğüne göre kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, çalışma azminin başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına alamettir.

Rüyada yüzünü görmediğin biriyle nişanlanmak ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, işinin en iyisi olan insanlarla ortak iş yapacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, yapılacak bir yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünü görmediğin biriyle nişanlanmak sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, planlı ve programlı davranacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada görmediğin biriyle nişanlanmak işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine işarettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments