Rüyada Zarar Gördüğün Kişiyi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada zarar gördüğün kişiyi görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada zarar gördüğün kişiyi görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatında huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, sevdikleri ile gönül birliği edeceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zarar gördüğün kişiyi görmek atılan adımların ferahlığa çıkacağına, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, doğru bir karar verileceğine, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada zarar gördüğün kişiyi görmek sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, daima afiyette kalacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine delalet eder.

Rüya yorumcusuna göre hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, sebat etmesi halinde mutlaka kazanacağına, hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih

Rüyamda eski iş yerimde yalan söyleyerek benim işten çıkarılmama sebep olan bir insanın polisten kaçtığını daha sonra işlediği başka bir suç nedeniyle kelepçe takılarak götürüldüğünü gördüm

Fatih

Çok teşekkür ederim hayırlı yorumunuz için.