Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisinin Ağladığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin ağladığını görmek kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, kısa süre içinde yaptığı bir başvurunun kabul edildiği haberi geleceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin ağladığını görmek huzuru yakalayacağına, aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, işinin gücünün rast gideceğine yorumlanır.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin ağladığını görmek ailesini dini inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, problemlerinin çözümüne kavuşacağına, bir arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rahat yüzü göreceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, çok büyük mutluluk duyacağına, maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin ağladığını görmek başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, önemli kararlar alınacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına delalettir.

Rüyanın tabirine göre uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, kısa süre içinde yaptığı bir başvurunun kabul edildiği haberi geleceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisinin ağladığını görmek başvuru yaptığı bir işte kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments