Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisinin Evine Gitmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin evine gitmek uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların ortadan kalkacağına, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, gelişiminin hız kazanacağına, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin evine gitmek borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına yorulur.

Yorumcuya göre sıkıntı veren durumların ve sorunların ortadan kalkacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, sevineceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin evine gitmek hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, geçmişini arkada bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına, sağlığının yerinde kalacağına, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisinin evine gitmek bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına delalettir.

Yorumcuya göre büyük bir yükten kurtulacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisinin evine gitmek ailesine çok bağlı olacağına, acılarını dindireceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments