Rüyada Başkasının Bahçesinden Elma Toplamak

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının bahçesinden elma toplamak girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine, toparlanacağına, malının eksilmeyeceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının bahçesinden elma toplamak günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre güzel günler göreceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, istediği her şeye ulaşabileceğine, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına işarettir.

Rüyada başkasının bahçesinden elma toplamak mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, ailesine çok bağlı olacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine alamettir.

Rüya ansiklopedisine göre çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, gönül gözünün açılacağına, hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, toparlanacağına, kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına delalet eder.

Rüyada başkasının bahçesinden elma toplamak hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, malının eksilmeyeceğine, sevdiğinden sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına, yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada toplamak kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments