Rüyada Başkasının Koltuk Altı Kılı Uzaması

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının koltuk altı kılı uzaması ortaklı işlere girileceğine, işlerinde başarılı olacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının koltuk altı kılı uzaması mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, ortaklı işlere girileceğine, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına işarettir.

Rüya tabirine göre yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, hayatın kendisine huzur ve kazanç getireceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, işlerinde başarılı olacağına, yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına, öz güveninin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının koltuk altı kılı uzaması rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, ruhunun üzüntüden kurtulacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Rüyada başkasının koltuk altı kılı uzaması kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, kısmetinin ve şansının her zaman yerinde olacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, iş konusunda değişiklikler yapılacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada başkasının koltuk altı kılı görmek küs kimselerin barışacağına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, kendini çok daha iyi hissedeceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına yorulur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments