Rüyada Bir Başkasının Erkek Çocuğunun Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada bir başkasının erkek çocuğunun olduğunu görmek amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, yeni alanlara yöneleceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir başkasının erkek çocuğunun olduğunu görmek resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, iş hayatında saygı göreceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına, hayallerin gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, çevresinde saygınlık göreceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına alamettir.

Rüyada bir başkasının erkek çocuğunun olduğunu görmek yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, kendi başının çaresine bakacağına, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, şansa, yeni alanlara yöneleceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, yaşadığı stresin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bir başkasının erkek çocuğunun olduğunu görmek hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine ve sonucunda refaha ereceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada başkasının erkek çocuğunun olduğunu görmek hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine, geçim derdi yaşamayacağına, bir yakınının kederine ortak olunacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments