Rüyada Bir Erkeğin Hamile Olduğunu Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada bir erkeğin hamile olduğunu duymak hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hakkını yedirtmeyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir erkeğin hamile olduğunu duymak herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyanın anlamına göre gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, geçim derdinin son bulacağına, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, bolluk içinde yaşayacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bir erkeğin hamile olduğunu duymak atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, hakkını yedirtmeyeceğine, çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, hastalıkların kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin hamile olduğunu duymak hayatının keyifli hale geleceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine, hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, gözünün yaşını sileceğine yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada bir erkeğin hamile olduğunu görmek elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, bir sevdiğinin içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına işarettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments