Rüyada Birinin Gelinlik Giydiğini Görmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, gireceği bir iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, borçlarının kapanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, güzel davetler alacağına, kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, kudret ve hidayet sahibi olacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, amaçlarına ulaşacağına, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, işsiz ve aşsız kalmayacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmek karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, maddi olarak büyüyeceğine, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendireceğine, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments