Rüyada Birinin Senin Saçını Taraması

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin senin saçını taraması bir işe soyunacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, istenmeyen bir olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin senin saçını taraması bir işe soyunacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, derdinin, kederinin dağılacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birinin senin saçını taraması uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, kısmetinin açılacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına, kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, daima afiyette kalacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına alamettir.

Rüyada birinin senin saçını taraması gerginliğin biteceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, bol muhabbette kalacağına, istenmeyen bir olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine tabir olunur.

Rüya tabircisine göre geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok başarı sağlayacağı bir dönemin başlayacağına, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, büyük özgüven kazanacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Ruyamda bir kaç kişi (sanki erkeklerdi) beni banyo yaptırıyorlardı özellikle saçlarımı iyice tarıyarak yıkıyorlardı hatta içimden saçlarım çok temiz oldu falan diyodum

AYŞEGÜL

Tanıdığım bir erkek saçımı tarıyordu ve saçım karısıktı açmaya çalışıyordu tamam kaldın dedim yok olmaz açılmadı laxım falan dedi ama tarakta bir tutam sarı renkte dümdüz saç kaldı kafama baktım kellik oluştumu diye dökülen bir yer bulamadım aksine baktığımda yeni çıkmış kısa saçlar vardı