Rüyada Çantanın İçinde Kedi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada çantanın içinde kedi görmek gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, kısmetinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada çantanın içinde kedi görmek gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, yeni maddi kapıların size açılacağına, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, yaşamının tazeleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, çok güzel günler geçirileceğine, darlık çektiği günlerini unutacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine işaret eder.

Rüyada çantanın içinde kedi görmek ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, borçlarının ödeneceğine, bir arkadaşından büyük yardımlar alacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına yorulur.

Rüya tabircisine göre atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, kazancını çoğaltacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çantanın içinde kedi görmek kısmet alacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, daha çok çalışılacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, aile içerisindeki herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, kısmetinin çoğalacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada kedi görmek daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, endişelerinden kurtulacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sezai

Merhabalar uçak yolculuğu için bavulumu hazırlıyorum bavulumu açtığımda 3 tane birbirinden güzel kedi yavrusu gördüm onlarıda yanıma almaya karar verdim uçak hareket ederken su verdim yavrulara ve bavul su ile dolmaya başladı ördeğe dönüştüler bu rüyayı belkide hayatımdaki en net görsel olarak rüyalardan biriydi