Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak Elini Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak elini öpmek hayalindeki işi gerçekleştireceğine, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak elini öpmek zor zamanların sona ereceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, helal rızka sahip olunacağına, başarılara yeni başarılar katılacağına, maddi imkanlarının günden güne iyileşeceğine ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre ağız tadının yerinde olacağına, mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, hataların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak elini öpmek stresin ve üzüntülerin biteceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre malvarlığının artacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, adını aklamayı başaracağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak elini öpmek hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, kendine güvenen dostlarını hayal kırıklığına uğratmayacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, yapılacak bir yatırımın çok büyük miktarda kazanç getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada öpmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, elinin bollaşacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments