Rüyada Dargın Olduğun Biriyle Öpüşmek

Rüyanın Özeti

Rüyada dargın olduğun biriyle öpüşmek istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, zenginliğe sahip olacağına, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada dargın olduğun biriyle öpüşmek hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, geleceğine ışık tutacak gelişmelerin yaşanacağına, derdin sona ereceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine delalettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre birçok kişinin yardımına koşulacağına, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, hayatın kendisine geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına alamet eder.

Rüyada dargın olduğun biriyle öpüşmek hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, hayallerini gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, zenginliğe sahip olacağına, büyük ve güzel işler yapacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, özel hayatında mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada dargın olduğun biriyle öpüşmek hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, güveninin artacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, rahatsızlıkların son bulacağına delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle öpüşmek iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments