Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ağlamak

Rüyanın Özeti

Rüyada deprem olduğunu görmek ağlamak evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, şansının açık olacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada deprem olduğunu görmek ağlamak aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına, alim ve bilge insan olacağına yorulur.

Rüya alimine göre arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, yeni bir ilişkiye başlamaya, büyük başarılara imza atılacağına, kendine güveneceğine yorulur.

Rüyada deprem olduğunu görmek ağlamak mal, mülk sahibi olacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine, başarıları ile adından söz ettireceğine, eğlenceli günler yaşayacağına, şansının açık olacağına, pek bilinmeyen bir işi insanlara sevdireceğine, hastalıkların sona ereceğine delalettir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ağlamak refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına rivayet eder.

Rüya manasına göre kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada ağlamak zor günlerin geride kalacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, isabetli adımlar atacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına, melanete denk gelmeyeceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments