Rüyada Eşinin Aldattığını Görüp Ağlamak

Rüyanın Özeti:

Rüyada eşinin aldattığını görüp ağlamak yakalayacağı fırsatların kıymetini bilip kazanca çevireceğine, ortaklı işlere girileceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, büyük bir projeye girileceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eşinin aldattığını görüp ağlamak herkesin takdirini toplayacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilip kazanca çevireceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre her çalışması ile büyük ses getireceğine, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, ortaklı işlere girileceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada eşinin aldattığını görüp ağlamak zenginliğin kapılarının açılacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, yatırımlarının büyüyeceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, hem iş hem de aile yaşamında huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin aldattığını görüp ağlamak sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, nasibin bollaşacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, büyük bir projeye girileceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada ağlamak zor günlerin geride kalacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, isabetli adımlar atacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına, melanete denk gelmeyeceğine yorumlanır. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eee

Rüyamda kocam beni biriyle aldatıyormuş ve o kadınla başka bı evde yaşamaya başladı.O eve gidip evi başlarına yıktım.Hem ağladım hem onları dövdüm.Çok karısık bı rüya idi bitmek bilmedi çok ağlıyordum.