Rüyada Eski Sevgili İle Sarılıp Yatmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgili ile sarılıp yatmak daha çok kazanacağına, bol nimete kavuşulacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, muradının olacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgili ile sarılıp yatmak işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, daha çok kazanacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına tabir olunur.

Rüya tabircisine göre kimseye borçlanmayacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, bol nimete kavuşulacağına, bazı araştırmalar yapılıp bir sorunun kaynağının bulunacağına, kısmetlerinin ve şansının artacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada eski sevgili ile sarılıp yatmak eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre hastalıkların kişiye uzak duracağına, muradının olacağına, makam ve rütbe edineceğine, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden kurtulacağına, sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgili ile sarılıp yatmak aile hayatında huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüya alemine göre aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada sarılıp yatmak yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, geleceğinin umut vadedeceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments