Rüyada Eski Sevgilimin Yeni Sevgilisiyle Tartışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisiyle tartışmak tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, seyahatlere katılacağına, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, başarılarının artacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisiyle tartışmak ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, gönlünün feraha ereceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, kız çocuğunun olacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, seyahatlere katılacağına, geleceğine bakacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine alamettir.

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisiyle tartışmak karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisiyle tartışmak başarılarının artacağına, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, doğru işler yapacağına, iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına alamettir.

Rüya ilmine göre yüzünün hep güleceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, ekmeğin ve paranın artacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, evlat sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisiyle görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, sermayesinin çoğalacağına, huzursuzlukların son bulacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments