Rüyada Eski Sevgilinin Annesinin Para Vermesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin annesinin para vermesi eğer işsizse iş bulacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, koltuğunun yükseleceğine, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin annesinin para vermesi güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, eğer işsizse iş bulacağına, bazı jestler görüleceğine, hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin annesinin para vermesi iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, yeni iş kapılarının açılacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, koltuğunun yükseleceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin annesinin para vermesi mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına delalet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin annesinin para vermesi daha çok kazanmaya başlayacağına, hayata karşı güçlü olacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, maddi olanaklarının fazlalaşacağına, yaşam standartlarının artacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sude

Aylarca önce görücü usulüyle bir tanıdığımızın çocuğuyla tanıştım. 1 ay konuştuk daha sonra benden ayrıldı. Rüyamda ise abisinin eşi ve annesi bize oturmya gelmişler daha sonra kalktıktan sonra anneme benim düğün hediyem için para uzatıyor. Ama başkasıyla evleniyorum sonra bende çok üzülüyorum ağlıyorum. (Çocuğun benden ayrıldığı için pişman olduğunu biliyorum)