Rüyada Eski Sevgilinin Arkadaşıyla Evlenmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla evlenmek kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, yetiştiği çevrenin kendisi için büyük şans olacağına, bir mevzuda haksız olduğunu göreceğine ve karşı tarafa özür dileyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacak olayların vuku bulmayacağına, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla evlenmek yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, akıllı adımlar atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre şansının kendinden yana olacağına, ilkelerinden ve izlediği doğru yoldan vazgeçmeyeceğine, kariyerinde atılım yapacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı aşinalık edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla evlenmek gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, yetiştiği çevrenin kendisi için büyük şans olacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, bir mevzuda haksız olduğunu göreceğine ve karşı tarafa özür dileyeceğine, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla evlenmek dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, sıkıntılarından arınacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacak olayların vuku bulmayacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin arkadaşıyla evlenmek rızkında ve malında artma olacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, şansının ve kısmetinin bir ömür kendisine hayır getireceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına tabir olunur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments