Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Evleneceğini Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evleneceğini duymak kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, ana baba duası alınacağına işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evleneceğini duymak atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, durgun giden işlerin açılacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre konfor ve lüks içinde yaşayacağına, hayır getirecek işlere girileceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, kısmetlerinin açılacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evleneceğini duymak el üstünde tutulur hale geleceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, sorunların üst üste geleceğine, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, herkesten ileriye gideceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evleneceğini duymak kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre yaşamının her geçen gün iyiye doğru gideceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, ana baba duası alınacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evleneceğini görmek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, hastalıkların kalıcı olmayacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına tabir olunur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arzu

3 yıl önce giden eski sevgilimin kendinden düşük seviyede biriyle evleneceğini duydum kendi memleketinden.

Arzu

Teşekkür ederim.