Rüyada Eski Sevgilinin Cinsel Organı Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin cinsel organı görmek kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin cinsel organı görmek geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, gönül sızılarının dineceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcularına göre sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin cinsel organı görmek evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, kendi işini kuracağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, çok hayırlı işlere atılacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüya kitabına göre tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, ruhunun da güzelleşeceğine, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin cinsel organı görmek daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, eşini her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, kolaylıklara kavuşacağına tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, çok iyi bir yere terfi alacağına, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin cinsel organı görmek yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments